Midori jest lokalem z dostawą lub odbiorem zamówienia na wynos. Nie ma możliwości konsumpcji na miejscu.

Tak robimy sushi

Restauracja Midori Sushi specjalizuje się w sushi na wynos. Oferuje niezwykle szerokie menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Spotkanie ze znajomymi? Niezapowiedziani goście? Chęć na małą przekąskę?
Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą. Dowieziemy sushi pod wskazany adres, o dowolnej porze w godzinach otwarcia lokalu (11:00-21:00).

Opinie o nas:

"No rozkosz dla podniebienia. Zazwyczaj sushi macie przepyszne ale ten dzisiejszy zestaw powalił wszystkie inne na kolana. Zestaw II który ma maki dla neutralnych podniebień takich jak moje i pikantne perełki które lubią inni to strzał w dyche. Z Midori ani kawałek nie zostaje-wszystko znika w mgnieniu oka.
Dostawa również szybka. Napisałam że proszę o dostawę na daną godzinę a Pan z zamówieniem był 15 minut przed czasem. Obsługa (mimo krótkiego kontaktu z nią) również miła. "Jak Cię widzą, tak Cię piszą"-i widziałam i próbowałam (bo sushi na tacy jak apetycznie wygląda tak i smakuje) więc dla mnie Midori do najlepsze sushi ever!"

"Najlepsze sushi w mieście, dopieszczone w każdym calu, a dowóz był co do minuty z bardzo przyjemna obsługa, polecam!!"

"Sushi bez zarzutu bardzo dobra jakość składników i na prawdę uczciwe ceny. Z dostawą też nigdy nie miałam problemów dlatego Midori zapracowało na 5/5"

Bestsellery

Godziny otwarcia

od poniedziałku do niedzieli
od 11:00 do 21:00

Restauracja

Katowice
ul. Panewnicka 99
881 668 487
midorinawynos@gmail.com